cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Výpravný týden v Chorvatsku

Zařazeno v
Outgoing

21.4.2017

Nová kampaň Chorvatského turistického sdružení nabízí turistům z celého světa možnost vytvořit si svou vysněnou dovolenou v této zemi. V rámci soutěže Epic Week, neboli Výpravný týden, si mohou zájemci vybrat přesně sedm věcí, které by chtěli během jediného týdne v Chorvatsku dělat. Pokud svými argumenty přesvědčí porotu, přesně takovou dovolenou budou moci prožít.

Nová kampaň Chorvatského turistického sdružení nabízí turistům z celého světa možnost vytvořit si svou vysněnou dovolenou v této zemi.

Do 30. dubna mohou zájemci z celého světa vybírat ze seznamu 101 zajímavostí, které se dají v Chorvatsku zažít či poznat. Ať už se jedná o zajímavá místa, památky, města, zážitky a chutě, dobrodružství či prostě jen odpočinek. Na speciálních stránkách si vyberou sedm zážitků, které podle nich tvoří perfektní dovolenou. Seznam poté nasdílí na svém účtu na Facebooku nebo Twitteru. Soutěžící s nejpopulárnějším příspěvkem postoupí do finále, ve kterém budou muset popsat, proč by měli vyhrát právě oni. Hlavní cenou poté bude výpravný týden v Chorvatsku, který bude zahrnovat all-inclusive zájezd pro dvě osoby nabízející přesně ty zážitky, co uvedli na svém „vysněném“ seznamu.

Chorvatsko má mimořádnou přírodní a architektonickou rozmanitost, od slunných pláží a antických lokalit na pobřeží Jaderského moře až po chráněné krajinné oblasti vnitrozemí. Ať už někdo dává přednost přejíždění z jednoho nedotčeného ostrova na druhý, průzkumu starověkých míst či ochutnávce místních jídel a nápojů, Chorvatsko má co nabídnout.

Ti, kteří se nemohou rozhodnout, jaká by byla ta nejzajímavější a nejzábavnější aktivita, se mohou dozvědět více na webu Croatia Feeds website.

Ilustrace: -red-

Čtěte také: Chorvatsko letos očekává nárůst počtu českých turistů

 

Chorvatsko je destinací lednového vydání COT.

Nemáte-li časopis předplacen, příslušné vydání si můžete v elektronické verzi zakoupit přes Alza Media nebo přes Floowie.