cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Společnost Aeroflot oslavila 95 let od svého založení

Zařazeno v
Outgoing
Incoming

17.3.2018

Letecká společnost Aeroflot včera oslavila, před odletem linky SU 2011 z Letiště Praha, své 95. narozeniny. Pro cestující linky byl přichystán nejen dort, ale i přípitek. Při příležitosti oslavy bylo na linku SU 2010 nasazeno letadlo společnosti Airbus A320 v historickém vzhledu Dobrolet.

Letecká společnost Aeroflot včera oslavila před odletem linky SU 2011 z Letiště Praha své 95. narozeniny

Od založení v roce 1923 uběhla dlouhá cesta, která nebyla vždy přímá. Zásadní obrat v rozvoji společnosti nastal v roce 2009, kdy se vedení firmy zaměřilo na přeměnu post-sovětského dopravce v moderní evropskou leteckou společnost. Původní letadlová flotila byla vyměněna za stroje Airbus a Boeing a služby pro zákazníky byly upgradovány.

Dlouhodobé investice do flotily a do moderních technologií posílily postavení společnosti v globálním měřítku. Modernizace služeb a orientace na zákazníky byly v roce 2016 odměněny čtyřhvězdičkovým oceněním společností Skytrax. Pětihvězdičkové ocenění pak Aeroflot obdržel v oficiálních hodnoceních společnosti APEX, které je založeni na ověřené zpětné vazbě cestujících.

„Překonat zažité stereotypy je stále pro historickou značku Aeroflot výzvou, nicméně snaha zařadit se mezi globální leteckou elitu na světové scéně nese postupně své ovoce,“ uvedla Zuzana Přibylová, Commercial Manager společnosti Aeroflot pro Českou republiku a Slovensko a dodala: „V posledních letech se Aeroflot stále více zaměřuje na spokojenost svých zákazníků a na celosvětové uznání kvality svých služeb. Aeroflot je tváří Ruska jak doma, tak i v zahraničí. Pro desítky milionů lidí po celém světě je Aeroflot synonymem pro vynikající služby zákazníkům, které vychází z ruské pohostinnosti a špičkových mezinárodních standardů.“

Foto: Aeroflot