cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Olšanka se představila v novém

Zařazeno v
Incoming
Města & Regiony
HORECA & MICE

7.12.2017

 

Několik desítek hostů se včera sešlo na večírku v pražském Congress & Wellness Hotelu Olšanka Superior, aby se nenásilnou formou na vlastní oči přesvědčili o tom, že si hotel právem zaslouží všechny přídomky ve svém názvu.

Ředitel hotelu Martin Gerstman

„Díky našemu velkorysému majiteli, úsilí všech zúčastněných i výběru výborných dodavatelů se nám hotel Olšanka opět podařilo posunout o podle mého názoru velký kus dál,“ lakonicky shrnul to, co se v předchozích měsících a týdnech v tomto hotelu v srdci pražského Žižkova odehrálo, jeho ředitel Martin Gerstman. „Tím jsme zároveň uzavřeli jednu velkou kapitolu zásadní transformace hotelu, nicméně i pro příští měsíce máme plány na další vylepšení hotelu,“ naznačil v úvodu včerejšího setkání Martin Gerstman.

Hosté večírku nazvaného příznačně „Olšanka v novém“ si pak během hry spočívající ve sbírání razítek na strategicky umístěných stanovištích prošli ty části hotelu, které doznaly v uplynulých měsících největších změn. Prohlédli si tak například první rekonstruované pokoje v osmém patře a získali představu o budoucí podobě celé ubytovací části hotelu. Jejich kroky byly nasměrovány i do Saunového světa, který v listopadu obohatil nabídku hotelového sportovního centra. Vybrané wellness procedury mohli dokonce v pozdějších večerních hodinách vyzkoušet. Samozřejmě prošli i již dříve rekonstruovanými prostory recepce a lobby baru, aby se nakonec vrátili do Kongresového sálu, který dostal nový moderní háv na sklonku léta. Tam mohli navíc ochutnat i něco z umění kuchařského týmu Olšanky a v neformální atmosféře podtrhnuté kulturním programem si vyměnit dojmy z prohlídky hotelu. Součástí večírku byla i bohatá tombola, kde na výherce čekaly třeba volné vstupy do Saunového světa, vína z nabídky hotelového vinného baru VinVin a další atraktivní ceny.

Foto: -pmu- a Hotel Olšanka