cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Lumiwings začne od dubna létat z italského Forli do Prahy

Zařazeno v
Outgoing
Incoming

9.2.2021

Nový start-upový dopravce Lumiwings, který má základnu v italském městě Forli, oznámil, že počátkem letního letového řádu 2021 zahájí provoz přímých letů do vybraných destinací v Evropě. Jednou z nich bude i Praha.

Dopravce bude do Prahy létat dvakrát týdně v pátek a v neděli

Dopravce bude do Prahy létat dvakrát týdně v pátek a v neděli. První let je plánován na 2. 4. 2021. Lumiwings bude do Prahy létat letadly Boeing 737 300 s kapacitou 139 míst v ekonomické třídě. „Jsme potěšeni oznámit zahájení nových letů společnosti Lumiwings do České republiky, Polska, Rumunska a Ukrajiny. Lumiwings je mladou a dynamickou leteckou společností a naši cestující jistě budou spokojeni s profesionálními službami,“ uvedl Nissim Sagis, komunikační manažer TAL Aviation Group, která byla ustanovena generálním zástupcem letecké společnosti pro český trh.

Společnost Lumiwings byla založena v roce 2015 v Aténách. Původně působila jako charterová společnost. V roce 2021 začíná provozovat pravidelné lety z Forli do destinací v Itálii a východní Evropě. Zakladatelé věří v úspěšnost projektu a jsou připraveni nabídnout servis na vysoké úrovni při dodržení všech bezpečnostních standardů.

Foto: Shutterstock.com