cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Kongres ICCA se v roce 2020 uskuteční v Kao-siungu

Zařazeno v
Outgoing
HORECA & MICE

13.11.2017

Kongres Mezinárodní kongresové asociace ICCA bude v roce 2020 hostit Kao-siung, po Tchaj-peji druhé největší město na Tchaj-wanu. Ten zvítězil v konkurenci hned osmi kandidátů. Místo konání 59. ročníku „Kongresu kongresů“ bylo představeno na valném shromáždění asociace během aktuálně probíhajícího ročníku v Praze.  

Kongres Mezinárodní kongresové asociace ICCA bude v roce 2020 hostit Kao-siung

Do prvního kola se přihlásilo osm měst, z nichž se do užšího výběru dostaly tři –  Kao-siung, japonská Jokohama a kolumbijská Cartagena. Vybraného vítěze představila valném shromáždění prezidentka ICCA Nina Fresyen-Pretorius během úvodního dne kongresu v Praze. „Všechny tři prezentace destinací byly nejen kreativní a zajímavé, ale i velmi obchodně zaměřené. Každé město odhalilo svou specifickou povahu a zasloužilo by si stát se vítězem. Asociace ICCA poskytovala městům během celého rozhodovacího procesu konstruktivní kritiku a zpětnou vazbu, tak aby všichni finalisté získaly cenné zkušenosti, s nimiž mohou do budoucna pracovat. Vítězem se však může vždy stát pouze jeden,“ doplnila k výběru ředitelka ICCA.

Kao-siung dle ní zaujal především přesvědčivým příběhem. V něm odhalil, že by se rád pomocí kongresového průmyslu proměnil v zajímavou destinaci, která by mohla asociaci ICCA lépe propojit se subjekty kongresového turismu v asijsko-pacifické oblastí. „Město má skvělý organizační tým, který prezentoval bezkonkurenčně nejlepší nabídku. Domnívám se, že v roce 2020 dokáží pořadatelé zajistit obohacující zážitek pro všechny účastníky tohoto kongresu,“ uvedla Nina Fresyen-Pretorius.

Foto: ICCA