cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Instagramový profil středních Čech získal ocenění Zlatý lajk

Zařazeno v
Incoming
Města & Regiony

13.2.2021

Kvalita komunikace českých veřejných institucí se rok od roku zlepšuje, čemuž napomáhají i sociální sítě. Nejinak tomu je i ve Středočeské centrále cestovního ruchu. Její instagramový profil nyní získal ocenění Zlatý lajk roku 2021.

Kvalita komunikace českých veřejných institucí se rok od roku zlepšuje, čemuž napomáhají i sociální sítě

Ocenění uděluje spolek Kvalikom, který si dal za cíl zkvalitňovat a oceňovat komunikaci veřejných institucí, a to nejen prostřednictvím webů a sociálních sítí, ale také skrze radniční listy, mobilní aplikace nebo dokonce navigační systémy v budovách.

Profil @VisitCentralBohemia obsahuje množství fotografií pořízených ze země i ze vzduchu. Přestože jsou některé dílem spolupráce Centrály a šikovných fotografů, za většinou z nich stojí věrní cestovatelé.

Profil na Instagramu se snažím vést převážně imageově jako lákadlo turistů do regionu středních Čech. Velmi úzce spolupracuji s influencery a nadanými fotografy. Plánování feedu se snažím držet vizuálně atraktivní, jednotné a dávat důraz na fotografie turistických cílů z aktuálního ročního období,“ uvedl projektový manažer a specialista na sociální sítě centrály Jakub Kulhánek.

Žebříček Zlatý lajk je sestavován za podpory Ministerstva pro místní rozvoj.

Foto: SCCR

Čtěte také: Zuzana Vojtová odstoupila z vedení středočeské turistické centrály