cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

ERV Evropská opět bodovala v anketě Pojišťovna roku

Zařazeno v
Outgoing

13.5.2017

V letošním ročníku tradiční ankety Pojišťovna roku získala ERV Evropská pojišťovna druhé místo v kategorii Specializované pojištění. Zatímco na prvním místě ji po deseti vítězstvích v řadě vystřídala pojišťovna Euler Hermes SA, na třetím místě se stejně jako minulý rok umístila pojišťovna D.A.S. Rechtsschutz AG. Anketu pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven a odborným serverem oPojištění.cz.

Ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas.

Výsledky ankety za rok 2016 byly slavnostně vyhlášeny na galavečeru v Kongresovém centru ČNB 11. května. Záštitu jejímu 17. ročníku udělil guvernér České národní banky Jiří Rusnok.

„Rád bych tímto pogratuloval zástupcům vítězné pojišťovny k letošnímu úspěchu,“ uvedl ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas v reakci na umístění a doplnil: „Změna pořadí ukazuje, jak je pojišťovnictví živé, vysoce konkurenční a jak se mění podle požadavků klientů. Každý z nás musí usilovně pracovat na neustálé inovaci produktů.“ Navzdory zisku druhého místa ERV Evropská i nadále drží pozici jedničky na trhu s cestovním pojištěním, jelikož letošní vítěz se specializuje na pojištění pohledávek. ERV Evropská pojišťovna navíc dlouhodobě drží rekord počtu prvenství v historii ankety.

V roce 2016 prošel trh cestovního ruchu velkými otřesy kvůli bezpečnostní situaci v Egyptě, Tunisu a Turecku. „Právě v takových situacích, kdy je potřeba operativně a rychle reagovat na vzniklé potíže, je velmi důležité, aby se klienti na svoji pojišťovnu mohli plně spolehnout,“ řekl Ondřej Rušikvas a dodal: „ERV Evropská neustále vylepšuje své služby, zdokonaluje síť center pomoci na všech kontinentech, pravidelně osobně prověřuje úroveň lékařské péče v zahraničí.“

Anketa Pojišťovna roku si klade za cíl kultivovat a posílit image českého pojišťovnictví. Vysokou prestiž získala díky profesionalitě hodnocení, které vychází ze znalosti produktů a poskytovaných služeb jednotlivých pojistitelů. Hlasování se účastní více než 700 pojišťovacích makléřů registrovaných u ČNB, kteří hodnotí kvalitu a rozsah služeb zúčastněných pojišťoven.

Foto: Shutterstock.com