cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Emirates budou létat mezi Prahou a Dubají pětkrát týdně

Zařazeno v
Outgoing
Incoming

17.2.2021

Letecká společnost Emirates oznámila, že od 2. března 2021 navýší počet spojení mezi Prahou a Dubají na pět letů týdně. Českým pasažérům nabídne navazující spojení do více než 90 destinací s jediným přestupem v Dubaji. Letecká společnost tímto krokem reaguje na zvýšenou poptávku cestujících.

Letecká společnost Emirates oznámila, že od 2. března 2021 navýší počet spojení mezi Prahou a Dubají na pět letů týdně

Nově nasazený úterní let doplní čtyři stávající lety Emirates, provozované ve středu, pátek, sobotu a neděli. Trasa mezi Prahou a Dubají je provozovaná letounem Boeing 777-300ER. Zákazníci mohou využít více spojení, širšího výběru destinací i větší flexibility při rezervaci a plánování svých cest do Dubaje i dalších oblíbených exotických míst, jako jsou Maledivy, Srí Lanka nebo Zanzibar.   

Pokud dojde k neočekávaným cestovním změnám, mohou si zákazníci Emirates letenky zakoupené do 30. června 2021 zarezervovat na jiné datum. Platnost letenky lze také prodloužit až na dva roky. Emirates také jako první ve svém odvětví nabídla zákazníkům bezplatné pokrytí finančních nákladů na léčbu či povinnou karanténu v případě onemocnění virem covid-19 během jejich cest. Pojištění je automaticky a bezplatně aplikováno na veškeré letenky zakoupené od 1. prosince 2020.

Zákazníci společnosti Emirates, kteří požadují před odletem z Dubaje certifikát o testu covid-19 PCR, mohou využít speciálních sazeb na klinikách v Dubaji předložením letenky nebo palubního lístku. K dispozici je také domácí nebo kancelářské testování s výsledky za 48 hodin.

Foto: Emirates