cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

CzechTourism v čele představenstva Corps Touristique Austria

Zařazeno v
Outgoing

17.7.2017

Yvette Polasek

Yvette Polášek, ředitelka CzechTourism Vídeň, byla zvolena na pozici prezidenta Corps Touristique Austria. Zastřešující organizace všech zahraničních tourist boardů na rakouském trhu, zvolil začátkem července nové představenstvo na následující dvouleté období. Do čela představenstva byla zvolena Yvette Polášek, ředitelka zahraničního zastoupení CzechTourism Vídeň. Nastupuje na tuto pozici po panu Simion Giurca, který funkci předsedy zastával po celé předchozí desetiletí.

Nové představenstvo Corps Touristique tvoří: Yvette Polášek / CzechTourism (prezident), Urs Weber / Schweiz Tourismus (1. viceprezident), Laszlo Dernovics / Německá centrála pro cestovní ruch (2. vizeprezident), Ekatarina Kohlhauser / Vist Russia a Jan Ciglenecki / Slovinská centrála pro cestovní ruch (členové).

„Těší mě, že si členové Corps Touristique Austria zvolili tak výborné představenstvo a v Yvette Polášek pilnou a zkušenou prezidentku. Vím tak, že je svaz a jeho členové v dobrých rukou a že spolupráce jak s médii, tak s rakouskými partnery v cestovním ruchu bude pokračovat velmi aktivně a kreativně. Přeji novému představenstvu a Yvette Polášek mnoho úspěchů a jsem přesvědčen, že je takto zajišten", řekl Simion Giurca ve svém závěrečném proslovu na rozloučenou při Summerstage ve Vídni, které se i v tomto roce zúčastnilo přes 300 osob z cestovního ruchu.

„Důvěra, kterou mi členové Corps Touristique Austria projevili volbou do funkce prezidenta svazu, který působí úspěšně na rakouském trhu již přes 40 let, mě velice potěšila. Je mi ctí, že mohu pokračovat ve výborné spolupráci, kterou mí kolegové za poslední léta na rakouském trhu s místními partnery vytvořili. Členství v Corps Touristique, který je velice aktivní a v rakouském cestovním ruchu velmi uznávanou organizací, nám umožňuje využít mnoho synergií, nabízí možnosti k odborným diskuzím a výměně zkušeností a zároveň nám dává vynikající příležitost naši zemi ještě více zviditelnit", řekla Yvette Polášek.

Foto: CzechTourism