cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

COTakhle snídani na téma: Outgoing v roce 2018?

Zařazeno v
Outgoing

2.11.2017

Vydavatelství C.O.T. media uvádí seriál
odborných diskusních snídaní.

Tato pravidelná setkání přinášejí inspiraci i odpovědi na aktuální otázky cestovního ruchu. Na vaše dotazy odpovídají pečlivě volení odborníci z oboru i zástupci zodpovědných institucí.
Diskutovanému tématu se budeme v širších souvislostech věnovat v časopisu COT.
Projekt připravujeme ve spolupráci se společností Prague Boats, všechny snídaně se uskuteční na velmi komfortních lodích z její flotily. Loď zůstává po celou dobu zakotvena.

COTakhle snídani na téma:
Outgoing v roce 2018

Termín: úterý 12. 12. 2017, čas konání: 9.00–11.00 hod. Místo konání: loď společnosti Prague Boats – jméno lodi a přístaviště budou upřesněny v pozvánce (loď neodplouvá)

Téma:

Příští rok bude z hlediska outgoingu zlomovým – do tuzemského právního řádu bude transponována (a v létě nabude účinnosti) evropská směrnice, která výrazně změní podmínky podnikání v této oblasti. Mimo jiné zavede nový typ produktu – spojené cestovní služby. Zároveň by mělo dojít k dalšímu zpřísnění podmínek pro činnost cestovních kanceláří a k posílení postavení jejich zákazníků. O veškerých změnách, které bude nová právní úprava znamenat, budeme diskutovat se zástupci profesních svazů, pojišťoven, Ministerstva pro místní rozvoj ČR a s dalšími odborníky. Zajímat se budeme mimo jiné o to, v jakém je stadiu příprava novely zákona, příp. zda a jak se na tomto procesu podepsaly říjnové volby. Druhým stěžejním tématem diskuse budou reklamace a problematika náhrad pasažérům leteckých společností.

Jak se snídaně zúčastnit

Pokud do 24. listopadu neobdržíte pozvánku ­e-mailem a toto téma vás zajímá, napište si o ni na adresu: event@cot.cz
S ohledem na omezenou ka­pacitu lodi je počet účastníků limitován.

Ubytování

COTakhle snídaně začínají v 9.00 hod. přesně. Mimopražským účastníkům zajistíme ubytování za dotovanou cenu.

Bližší informace uvádíme v pozvánce.