cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

COTakhle snídani na téma Řízení turismu v regionech?

Zařazeno v
Města & Regiony

09/2020

Komunikační agentura COT group uvádí seriál odborných diskusních snídaní.

Tato pravidelná setkání přinášejí inspiraci i odpovědi na aktuální otázky cestovního ruchu. Na vaše dotazy odpovídají pečlivě volení odborníci z oboru i zástupci zodpovědných institucí. Diskutovanému tématu se budeme v širších souvislostech věnovat v časopisu. Projekt připravujeme ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR.

 
Termín: 16. 10. 2020, čas konání: 9.00–11.00 hod.

Diskusní snídaně proběhne ON-LINE, tedy bezpečně a bez limitu počtu účastníků!

 

Téma:

Události posledních měsíců znovu potvrdily, že cestovní ruch v regionech potřebuje efektivně fungující systém řízení a financování. Certifikace organizací destinačního managementu je bezesporu krok správným směrem, dotčené subjekty ale přicházejí s řadou připomínek a námětů. Některé DMO volají po oprášení myšlenky zákona o cestovním ruchu. A nově do hry vstupuje také Sdružení turistických oblastí, založené před prázdninami. Co to vše bude znamenat pro cestovní ruch v regionech? O tom budeme debatovat s představiteli národní turistické centrály, krajských i oblastních organizací destinačního managementu a jejich oborových sdružení, stejně jako s dalšími odborníky.

Účast v diskusi dosud potvrdili:

Jan Herget, CzechTourism

Jaromír Polášek, Asociace organizací cestovního ruchu

Jaroslav Krejčí, Sdružení turistických oblastí

Radek Stojan, Centrála cestovního ruchu Olomouckého kraje

Ondřej Špaček, KROKEM s.r.o.

Petr Židlický, Živý kraj – Destinační agentura pro Karlovarský kraj

 

Jak se snídaně zúčastnit

Pokud vás téma zajímá, přihlaste se na COTakhle snídani prostřednictvím tohoto ODKAZU. K živému vysílání se pak v pátek 16. 10. 2020 (9.00 - 11.00) připojíte díky instrukcím, které od nás obdržíte e-mailem spolu s potvrzením přihlášky.

 


alt_text