cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

COTakhle snídani na téma Destinační management v Česku? NOVÝ TERMÍN!

Zařazeno v
Města & Regiony

24.10.2017

Vydavatelství C.O.T. media uvádí seriál
odborných diskusních snídaní.

Tato pravidelná setkání přinášejí inspiraci i odpovědi na aktuální otázky cestovního ruchu. Na vaše dotazy odpovídají pečlivě volení odborníci z oboru i zástupci zodpovědných institucí.
Diskutovanému tématu se budeme v širších souvislostech věnovat v časopisu COT.
Projekt připravujeme ve spolupráci se společností Prague Boats, všechny snídaně se uskuteční na velmi komfortních lodích z její flotily. Loď zůstává po celou dobu zakotvena.

Destinační management v Česku

Termín: úterý 21. 11. 2017, čas konání: 9.00–11.00 hod.
Místo konání: loď společnosti Prague Boats – jméno lodi a přístaviště budou upřesněny v pozvánce (loď neodplouvá)

Téma:

Ministerstvo pro místní rozvoj a agentura CzechTourism letos přistoupily k ambicióznímu plánu v oblasti destinačního managementu. Kategorizace a certifikace organizací destinačního managementu jsou de fakto v této oblasti revolucí. A každá revoluce má své příznivce i odpůrce. Na listopadové snídani, při které budeme diskutovat o všech možných aspektech kategorizačního projektu a jeho aktuálním stavu, dáme zaznít názorům obou těchto stran. Řeč bude o výhodách, které by měly kategorizovaným DMO vzniknout, ale ve spolupráci s panelisty se pokusíme najít odpovědi i na některé problematické otázky, na které upozorňují kritici projektu. Debata proběhne za účasti zástupců Ministerstva pro místní rozvoj ČR, agentury CzechTourism a vybraných organizací destinačního managementu.

Jak se snídaně zúčastnit

Pokud jste zatím neobdrželi pozvánku ­na snídani e-mailem a toto téma vás zajímá, napište si o ni na adresu: event@cot.cz.


S ohledem na omezenou ka­pacitu lodi je počet účastníků limitován.

Ubytování

COTakhle snídaně začínají v 9.00 hod. přesně. Mimopražským účastníkům zajistíme ubytování za dotovanou cenu.

Bližší informace uvádíme v pozvánce.