cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

CK Fischer loni klesl zisk na 90 mil. korun

Zařazeno v
Outgoing

19.4.2017

Tržby cestovní skupiny Fischer loni zůstaly na úrovni čtyř miliard korun a zisk klesl ze 105 milionů korun na 90 milionů. Cestovní kancelář v současné době také končí spolupráci s největším tuzemským zájezdovým portálem Invia.cz. Firma oznámila, že důvodem je změna obchodní strategie a podpora vlastních prodejních kanálů.

Tržby cestovní skupiny Fischer loni zůstaly na úrovni čtyř miliard korun a zisk klesl ze 105 milionů korun na 90 milionů.

Rozhodnutí o ukončení spolupráce s Invií, přes kterou CK Fischer prodávala část zájezdů, se týká značek Fischer i Nev-Dama. „Jsem přesvědčený, že máme dostatečnou sílu na to, abychom dokázali stejný objem zájezdů prodat ve vlastní síti. Máme silný web, call centrum i pobočkovou síť včetně stabilních provizních prodejců,“ uvedl výkonný ředitel Fischer Group Jiří Jelínek.

Cestovní skupina Fischer je členem finanční a investiční skupiny KKCG. Sdružuje značky Fischer, Nev-Dama, Privileq a eTravel.cz. Fischer patří spolu s Exim tours a CK Čedok mezi největší tuzemské cestovní kanceláře. Další velké CK zatím loňské hospodářské výsledky neoznámily.

Logo: CK Fischer