cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Čedok pokřtil osm nových katalogů pro příští sezonu

Zařazeno v
Outgoing
HORECA & MICE

7.11.2017

Poslední říjnový den bylo v budově sídla Čedoku na pražské Floře představeno osm nových katalogů této cestovní kanceláře na nadcházející sezonu. Slavnostním večerem, kterého se zúčastnili významní obchodní partneři a zástupci médií, provázel Leoš Mareš.

Poslední říjnový den bylo v budově sídla Čedoku na pražské Floře představeno osm nových katalogů této cestovní kanceláře na nadcházející sezonu

Sezona 2018 má být z pohledu Čedoku natolik bohatá, že její program najdou klienti dokonce v osmi samostatných katalozích. Ty jsou přitom rozděleny nejen tematicky, ale i dle destinací. Nejvíce prostoru dostaly tradičně pobytové zájezdy u moře. Zájezdy do Španělska, Itálie, Chorvatska, Slovinska, na Madeiru a Kanárské ostrovy zabírají přes tři sta stran. Podobně jsou na tom pak i katalogy s nabídkou bulharských a řeckých letovisek či zájezdy do Turecka, Egypta, Albánie, Černé Hory a na Kypr. Klasikou jsou již pravidelně vydávané katalogy nabízející země střední Evropy a zájezdy po České republice.

Ke katalogům se při jejich představní vyjádřil i ředitel cestovní kanceláře Jan Koláčný: „Já bych je nejraději nevydával vůbec. Jak vám každý z oboru potvrdí, je to velice pracná a nákladná záležitost, ale my víme, že je pro nás stále nezbytností, kterou od nás klienti i provizní prodejci vyžadují. Prodeje přes internet nám stoupají, ale naši klienti jsou konzervativní a jsou zvyklí si vybírat z tištěných katalogů, i když si pak třeba mnozí z nich objednají zájezd přes internet,“ vysvětlil.

Zákazníci Čedoku mají podle jeho slov na výběr i z mnoha exotických zemí. Vedle asijských a latinskoamerických destinací se s cestovní kanceláří dostanou například i do Indonésie. Prezentace katalogů potvrdila, že Čedok má pro nadcházející letní sezonu připravenou pestrou nabídka destinací i rozšířené kapacity na jednotlivých charterových letech.

Foto: Čedok